آرمان جامعه شناسی

ارائه کتاب, مقاله, پرسشنامه, پروپوزال, پایان نامه,انجام سفارشهای تایپ, ترجمه و,,,

اطلاعیه فروشگاه

با سلام. جهت هرگونه سوال و پیشنهاد با ایمیل زیر در تماس باشد. با تشکر. socioarman@gmail.com

پایان نامه بررسي و مقايسة نوآوري‏هاي شغلي درميان عشاير اسكان يافتة

پایان نامه بررسي و مقايسة نوآوري‏هاي شغلي درميان  عشاير اسكان يافتة

این پایان نامه در دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد و با روش کیفی، مصاحبه و مشاهده به انجام رسیده است. 173 صفحه در فرمت word.

 

موضوع اين رساله، بررسي و مقايسة نوآوري‌هاي شغلي در ميان عشاير اسكان‌يافتة‌ شهرستان مهر (مورد مطالعه: روستاي كريم‌آباد) است كه با توجه به ماهيت پژوهشي اين موضوع، اطلاعاتي را درمورد ويژگي‌هاي جغرافيايي و انساني شهرستان مهر جمع‌آوري كرده‌ايم، در اين تحقيق كه تحقيقي كيفي و ميداني است براي نيل به اهداف اصلي آن از روش‌هاي مردم‌شناختي از جمله مشاهده، گفتگوهاي غير رسمي و مصاحبه، مطالعة اسناد مدارك و ابزارهايي مانند عكس‌برداري و اينترنت سود برده‌ايم.

در اين پژوهش سعي ما بر آن است كه رابطة عشاير مورد مطالعه را با يكجانشينان اطراف مورد مطالعه قرار دهيم و نيز فعاليت‌ها و مشاغل اين عشاير را دو دورة قبل و پس از اسكان با يكديگر مقايسه نمائيم.

 اين تحقيق شامل 7 فصل به اين شرح ميباشد: در فصل اول به ارائة طرح تحقيق پرداخته‌ايم. در فصل دوم ويژگي‌هاي جغرافيايي و انساني شهرستان مهر و عشاير مورد مطالعه بيان شده است. فصل سوم تحقيق به فعاليت‌هاي اقتصادي و مشاغل عشاير مورد مطالعه قبل از اسكان و نيز ويژگي‌هاي اين فعاليت‌ها و مشاغل عنوان شده است. فصل چهارم، دلايل اسكان اين عشاير از دهة60  به بعد و زمينه‌ها و ريشه‌هاي اسكان از دهه‌هاي اول قرن حاضر (از زمان رضاخان) شرح داده شده است. در فصل پنجم، تحولات كلي اين عشاير آمده است. در فصل ششم، فعاليت‌هاي اقتصادي و مشاغل پس از اسكان همراه با ويژگي‌هاي آن ذكر شده است و در فصل هفتم، تفاوت يكجانشيني اين عشاير با روستائيان منطقه به لحاظ مشاغل اصلي (دامداري و كشاورزي) بيان شده است.

 

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,200 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ASHAYER_423988_8990.zip20.6 MB