آرمان جامعه شناسی

ارائه کتاب, مقاله, پرسشنامه, پروپوزال, پایان نامه,انجام سفارشهای تایپ, ترجمه و,,,

اطلاعیه فروشگاه

با سلام. جهت هرگونه سوال و پیشنهاد با ایمیل زیر در تماس باشد. با تشکر. socioarman@gmail.com

پایان نامه بررسي ابعاد عملکرد و فعاليتهاي انجمن هاي غير دولتي ترک زبان شهرستان تهران

پایان نامه بررسي ابعاد عملکرد و فعاليتهاي انجمن هاي غير دولتي ترک زبان شهرستان تهران

این پایان نامه در دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد و با روش کیفی به انجام رسیده است. 225 صفحه در فرمت WORD. به همراه متن مصاحبه.      

 انجمن هاي غير دولتي ، از جمله نهادهايي هستند که با اهداف و کارکرد هاي تعريف شده اي در سطح جامعه تشکيل مي شوند . وجود اين انجمن ها در وهله اول بنا به پروبلماتيک مشخصي که در جامعه تشخيص مي دهند توجيه مي شود ، ولي لزوماً وجود يا تشخيص مساله اي واقعي در جامعه نمي تواند ، تشکيل هر انجمني را توضيح دهد . به عبارت ديگر ، لزومي ندارد که يک مساله اجتماعي در جامعه ( به مفهوم علوم اجتماعي آن ) اظهار شود و سپس گروهي اقدام به تشکيل انجمني براي شناخت ، توضيح و حل آن مساله اجتماعي نمايند . بنابراين اين انجمن ها مي توانند در برجسته کردن مسائلي که در سطح جامعه هنوز اظهار نشده اند- از جمله مسأله قوميت ها - نيز تاثير گذار باشند . تمام انجمن هاي غير دولتي ، علاوه بر سلسله مراتبي که در سطح مديريتي خود دارند ، محور اساسنامه اي که در بدو تاسيس آنرا تدوين مي کنند ، حرکت مي کنند و نخبگان اين انجمن ها تفسير اصول اساسنامه را براي اعضاي انجمن ها و مخاطبان انجمن ها بر عهده دارند . با توجه به اينکه اين انجمن ها داراي اولويت هاي موضوعي در فعاليت هاي خود هستند ، لذا مي توانند تحت عناوين و موضوعات علمي ، سياسي ، اقتصادي ، فرهنگي و ... تقسيم شوند . در عين حال ترکيبي از اين موضوعات نيز در اولويت هاي فعاليت انجمن ها مي تواند وجود داشته باشد .

            انجمن هاي غير دولتي آذربايجاني ها ، از جمله انجمن هاي هستند که در دو حوزه فرهنگي و سياسي فعاليت مي کنند . اين انجمن ها در شهرها مختلفي وجود دارند . ولي در اين پژوهش سعي مي شود به بررسي انجمن هاي ترک زبان تهران ،پرداخته شود . اگرچه نمي توان تفکيک کاملاً دقيق و مشخصي را از حوزه هاي سياسي و فرهنگي فعاليت اين انجمن ها تشخيص داد ، با اين وجود در اين تحقيق به بررسي عناصر فرهنگي و کارکردهاي فرهنگي اين انجمن ها پرداخته خواهد شد . به اين ترتيب هدف اين تحقيق ، مطالعه اي انسان شناختي در بدست دادن توصيفي دقيق از اهداف و عملکردهاي انجمن ها اين مي باشد .


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,200 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
WORD_424359_7657.zip491.7k