آرمان جامعه شناسی

ارائه کتاب, مقاله, پرسشنامه, پروپوزال, پایان نامه,انجام سفارشهای تایپ, ترجمه و,,,

اطلاعیه فروشگاه

با سلام. جهت هرگونه سوال و پیشنهاد با ایمیل زیر در تماس باشد. با تشکر. socioarman@gmail.com

پایان نامه تحلیل ارتباطی برنامه‌سازی در سازمان صدا و سیما(نوجوانان)

پایان نامه تحلیل ارتباطی برنامه‌سازی در سازمان صدا و سیما(نوجوانان)

این پایان نامه در دانشگاه تهران و در مقطع کارشناسی ارشد و به روش کیفی انجام گرفته است. به همراه متن مصاحبه. دارای 215 صفحه WORD.   

موضوع این پایان‌نامه در حوزه فرایند تولید سازمان تلویزیونی قرار می‌گیرد که با استفاده از مباحث و تئوری‌های مرتبط در مطالعات انتقـادی ارتباطات و مطالعـات فرهنگـی بریتانیا تحلیل می‌شود. این تحقیق، تحلیلی است از ساختار سازمانی، اقتصاد سیاسی تلویزیون در ایران و نحوه سیاستگذاری محتوایی و فرآیندهای تولید برنامه‌های تلویزیونی ویژه نوجوانان در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران.

با توجه به سه حوزه متمایز و در عین حال مرتبط با هم که می‌توان برای مطالعه تلویزیون در نظر ‌گرفت؛ تولید (صنعت)، متن تلویزیونی (محتوای دیداری و شنیداری) و دریافت (تجربه اجتماعی- فرهنگی)، (هولند، 2000: 13 و دالگرن، 1380: 46) کانون اصلی این تحقیق تنها نظام تولید در سازمان صدا و سیما است و تحلیل محتوای برنامه‌ها و مطالعه دریافت مخاطبان در این موضوع نمی‌گنجد.

علاوه بر مباحث نظری مطالعات تلویزیونی در حوزه تولید، چارچوب نظری تحقیق بر مبنای مطالعات انتقادی ارتباطات و مکتب مطالعات فرهنگی بریتانیا تنظیم شده است. به‌طوریکه مباحث اقتصاد سیاسی رسانه، سلطه و نظارت اجتماعی، ایدئولوژی و تولید نشانه‌های تلویزیونی و فرآیند رمزگذاری را از دیدگاه‌های گراهام مرداک، پیترگلدینگ، آنتونیو گرامشی،  استوارت هال و  جان فیسک دنبال کردم. همچنین از ادبیات مربوط به ابعاد سازمانی و نیروی انسانی تولید تلویزیونی بهره گرفته و فرآیند تولید سازمان صدا و سیما را در ارتباط با نهاد قدرت و از جنبه‌های مالکیت، قانونگذاری، ساختار سازمانی و عوامل انسانی تحلیل می‌کنم.


 


 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,200 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
B-SEDA-V-SIMA_434308_1104.zip706.5k