آرمان جامعه شناسی

ارائه کتاب, مقاله, پرسشنامه, پروپوزال, پایان نامه,انجام سفارشهای تایپ, ترجمه و,,,

اطلاعیه فروشگاه

با سلام. جهت هرگونه سوال و پیشنهاد با ایمیل زیر در تماس باشد. با تشکر. socioarman@gmail.com

پایان نامه هویت قومی در اینترنت

پایان نامه هویت قومی در اینترنت

این پایان نامه در دانشگاه تهران و در مقطع ارشد به روش میدانی انجام گرفته است.دازای 358 صفحه WORD.        

طرح مساله

به جرات مي توان ادعا نمود که جهان امروز به لحاظ برخي ويژگي هاي اساسي خود ماهيتا با روزگاران گذشته تفاوت دارد، ويژگي هايي که صرفا در مسائل فرهنگي خلاصه نمي شوند، و حوزه هاي گوناگوني را دربرمي گيرند. يکي از مسائل بحث برانگيز کنوني پديده جهاني شدن است که ريشه هاي آن عمدتا در قرون گذشته بويژه شروع انقلاب هاي سياسي (تشکيل دولت هاي ملي اروپايي) و انقلاب صنعتي (فکوهي،1383) جستجو مي شود.

مفهومي که عموما از اصطلاح جهاني شدن برمي خيزد مبتني است بر روند تشديد ارتباطات و اتصالات جهاني که هم بطور آشکار و هم ضمني معرف جهاني سرشار از تحرک و جابجايي، ارتباط، تعامل، درهم آميختگي و بده و بستان هاي گوناگون اقتصادي/اجتماعي/سياسي/فرهنگي است. به تعبير ديگر، جهان امروز ما جهاني است به شدت درگير ارتباطات متقابل که در آن مرزها و محدوده ها سخت تضعيف گشته اند، و بدين ترتيب مردمان و فرهنگ هاي گوناگون هرچه بيشتر و بيشتر امکان تحرک، تماس، و درآميختن با يکديگر را يافته اند.

يکي از عوامل تسريع کننده روند جهاني شدن اينترنت است که با ايجاد يک گذرگاه و يا به تعبيري چهارراه ارتباطي/اطلاعاتي جهان گستر مي تواند به پيدايش ارتباطات وسيع در ميان افرادي که ممکن است بسيار دور از يکديگر باشند بينجامد که اين امر نيز به خودي خود ممکن است به تغييرات بنيادين در صورتهاي گوناگون انديشه، فعاليت ها و مناسبات منجر شده، و هنجارها و ارزشهاي متداخل يا جديدي بيافريند.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 13,200 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
INTEANET-V-GHOMIAT_466932_6551.zip804.9k