آرمان جامعه شناسی

ارائه کتاب, مقاله, پرسشنامه, پروپوزال, پایان نامه,انجام سفارشهای تایپ, ترجمه و,,,

اطلاعیه فروشگاه

با سلام. جهت هرگونه سوال و پیشنهاد با ایمیل زیر در تماس باشد. با تشکر. socioarman@gmail.com

پایان نامه تأثیر رفاه خانواده بر موفقیت تحصیلی دختران

پایان نامه تأثیر رفاه خانواده بر موفقیت تحصیلی دختران

این پایان نامه در دانشگاه تهران و در مقطع ارشد به  روش اسنادي و پيمايشي، مشاهده و مصاحبه انجام گرفته است. به همراه پرسشنامه. 130 صفحه  PDF, word.     

     آموزش و پرورش از اركان اساسي و مهم يك جامعه است. هر جامعه‌اي، كه بخواهد از استقلال فرهنگي بهره مند شود و استواري و دوام داشته باشد، بايد توجهي عميق و همه جانبه به نظام آموزشي خويش داشته باشد. زيرا زماني نهاد حياتي آموزش و پرورش در جامعه‌اي رشد كند و پاسخگوي نيازهاي جامعه باشد، آن كشور امکان دستیابی به ابعاد گوناگون توسعه را خواهد يافت.

     موفقیت تحصیلی از شاخص های اصلی نظامهای اطلاعات آموزشی است که به عنوان یکی از نیازمندیهای اطلاعاتی برنامه ریزان محسوب می شود.

هرگونه تغییر در این شاخص اعم از افزایش یا کاهش در روند و نرخ آن می تواند دیگر بخشهای نظام آموزشی را تحت تأثیر قرار دهد. به عبارت دیگر موفقیت تحصیلی به عنوان یکی از نشانگرهای عملکرد درونی نظام آموزشی به طور اهم مورد توجه واقع شده است. موفقیت تحصیلی به عنوان بهبود مستمر کیفیت نظام آموزشی است که در شناسایی برخی از تنگناها و نارسایی های نظام آموزشی و ارائه راه حلهای علمی و صحیح در جهت برطرف ساختن آنها آمادگی لازم را فراهم می نماید.

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 14,200 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
M-TAHSILIE-DANESHAMOZAN_480086_7329.zip843.1k