آرمان جامعه شناسی

ارائه کتاب, مقاله, پرسشنامه, پروپوزال, پایان نامه,انجام سفارشهای تایپ, ترجمه و,,,

اطلاعیه فروشگاه

با سلام. جهت هرگونه سوال و پیشنهاد با ایمیل زیر در تماس باشد. با تشکر. socioarman@gmail.com

پایان نامه تغييرات اجتماعي و سينما

پایان نامه تغييرات اجتماعي و سينما

این پایان نامه در دانشگاه تهران و در مقطع کارشناسی ارشد و به روش هاي اسنادي و تحليل محتواي کمي و کيفي انجام گرفته است. دارای 197 صفحه word.    

 

سال هاي 1374 تا 1384 حامل تغييرات اجتماعي قابل توجهي در جامعه­ي ايران بوده است که از ميان آن ها دو حوزه­ي سينما و مطالبات سياسي براي مطالعه در اين رساله انتخاب شده­اند.

در حوزه­ي سينما از سال 76؛ رفع برخي سانسور ها و قواعد دست و پا گير در توليد فيلم موجب شد که سينمايي به نسبتِ قابل توجه آزاد تر از سينماي بعد از انقلاب تا 76 داشته باشيم. اين آزادي؛ دستِ سينما را براي به تصوير کشيدن مقولاتي که پيش از آن امکان نمايش نداشتند، باز کرد. آشکار ترين نوع استفاده از آزادي را مي توان در تغيير وضعيت ظاهري بازيگران، و نوع موسيقي فيلم ها نسبت به قبل از سال 76 ديد.

آزادي سينما در پوشش بازيگران و نوع موسيقي، بخشي از آزادي ايجاد شده در جامعه در اين زمينه ها بود. اما آيا اين آزادي سينما تأثيري بر بهبود بازنمايي سينما از ديگر واقعيت هاي موجود جامعه داشته است؟ پاسخ به اين سؤال نيازمند دست يافتن به درک روشني از تغييرات در دوره­ي مورد بررسي و مقايسه­ي آن تغييرات با نحوه­ي نمايش آن ها در سينما است.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 13,200 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
TAYIRAT-V-SINEMA_482449_2821.zip233.2k