آرمان جامعه شناسی

ارائه کتاب, مقاله, پرسشنامه, پروپوزال, پایان نامه,انجام سفارشهای تایپ, ترجمه و,,,

اطلاعیه فروشگاه

با سلام. جهت هرگونه سوال و پیشنهاد با ایمیل زیر در تماس باشد. با تشکر. socioarman@gmail.com

پایان نامه بررسي عوامل خانوادگي مؤثر بر فرار دختران از منزل در شهر تهران

پایان نامه بررسي عوامل خانوادگي مؤثر بر فرار دختران از منزل در شهر تهران

این پایان نامه در دانشگاه تهران و در مقطع کارشناسی ارشد و به روش کمی و کیفی انجام گرفته است. تعداد صفحات: 151. نوع فایل: WORD.   

    انحرافات اجتماعي و گرايش به مقايسه اجتماعي، به عنوان يك رفتار نابهنجار، جامعه را دچار بيماري و ركود ساخته و نهايتاً جامعه را به اضمحلال می کشاند. هر اجتماعي اگر بخواهد داراي قوام و دوام بوده و زندگي سالم وصالحي داشته باشد، بايد خود را از بيماري مفاسد و انحراف برهاند.

بنا براين انحراف جنبه فردي و شخصي ندارد، بلكه دقيقا يك بحث اجتماعي و توسعه اي است. لذا بايد به مطالعه علمي انحرافات و كج رويهاي اجتماعي بپردازيم تا علل و عوامل پيدايش، نتايج و پيامدهاي حاصل از آن مشخص و راه درمان درستي در پيش گرفته شود. در واقع همانطور كه بيماران جسمي به مراقبت و درمان نيازمند مي باشند(و درمان هنگامي ميسر و مفيد است كه شناخت دقيق و صحيحي از بيماري و علت آن به دست آمده باشد.)انحرافات نيز كه در واقع حاكي از بيماري اجتماع و جامعه است، بايد با شناخت عميق و مراقبت مناسب، به وضع متعادل و عادي خود درآيد.

در نگاه اول، فرار پديده اي فردي به نظر مي رسد، ولي با توجه به پيامد هاي آن براي جامعه مي توان آن را از آسيبهاي اجتماعي به حساب آورد. به عبارتي فرار از خانه براي نوجوانان نتيجه يك مسأله غامض ولاينحل، براي خانواده يك مسأله مربوط به تعاملات خانواده و براي جامعه يك مسأله اجتماعي است.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 15,200 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
FARARE-DOKHTARAN_499674_5406.zip289.1k